MEIST

Ettevõttest lähemalt
Kes me oleme?

Oleme turul alates aastast 1995 ning tõestanud end selle aja jooksul usaldusväärse, kvalifitseeritud abilisena e-raamatupidamisteenuste osutamisega mis tahes ettevõttele. Rikkalikud kogemused teenuste osutamises erinevatele majandusvaldkondadele spetsialiseerunud ettevõtetele: hulgi- ja jaekaubandus, tootmine, ehitus, teenuste osutamine, aidates neil lahendada igasuguse keerukusega raamatupidamis- ja maksuküsimusi. Oma ettevõtte raamatupidamise ja õigusprobleemide lahendamise meie ettevõtte hoolde usaldanud klientide arv kasvab iga aastaga.

Mida me teeme?

Pakume raamatupidamisteenuseid, nõustame finantsvaldkonnas ja tegeleme erinevate omanditüüpidega ettevõtete (FIE, OÜ, AS, MTÜ) loomise ja sulgemisega. Meie kogemused ja teadmised äri- ja rahanduse valdkonnas aitavad teil korraldada igasuguse keerukusega raamatupidamist.

Meie raamatupidamisteenuste loetelu:

Miks me seda teeme?

Meie raamatupidamis- ja maksuteenuste pakkumise kogemused võimaldavad teil keskenduda oma äristrateegiale ja sisemisi ressursse tõhusamalt jaotada. Meie ettevõtet oma raamatupidamisse kaasates ning meie kogemusi ja ärilist lähenemist kasutades on ettevõtte juhtkonnal võimalik saada kõige õigemat, täpsemat ja usaldusväärsemat teavet, vähendades seeläbi raamatupidamisvigade tõenäosust.

MEIE EESMÄRGID

Meie ettevõtte eesmärgid

Meil on hea meel pakkuda teie ettevõttele raamatupidamisabi ja -teenuseid.

Oleme suunatud pikaajalisele koostööle iga kliendiga ja seepärast on üks meie peamisi prioriteete kliendi vajaduste rahuldamine.

Kanname hoolt, et kõik kliendid jääksid meie tehtud töö ja saadud tulemusega rahule – see on meie ühine edu.

MEIE MISSIOON

Meie ettevõtte missioon

Sõltumata teie ettevõtte rahalisest käibest või omandivormist vajab see raamatupidamisalast tuge.

Selle korraldamise kohustus lasub ettevõtte juhatuse liikmel.

Me korraldame teile sellise raamatupidamisalase toe, mis võimaldab teil nii mõistlikke juhtimisotsuseid langetada kui saada pankadelt ja muudelt krediidiasutustelt edukalt oma äriprojektidele rahastust, toetudes eelmiste aastate prognoosidele ja statistikale